Отборите на ЦСКА София и Левски завършиха 1:1 в мач от 13-ия кръг на футболното ни първенство. Роналдо изведе „сините“ напред в 43-ата минута, а Джонатан Линдсет изравни в 49-ата минута. Двата тима започнаха агресивно още от самото начало на срещата, а в 9-ата минута Естрада бе изведен отдясно и центрира опасно, но Линдсет не успя да засече. Левски отговори с малко покъсно, когато Фадига засече центриране на Цунами, но изстрелът му с глава мина на сантиметри от горната греда. В 17-ата минута вратаря на „сините“ Пламен Андреев сбърка при изнасянето на топката, а Хайнце я топката и подаде на Назон, който му я върна, скандинавецът отбеляза, но попадението не бе зачетено заради засада. В 33-ата минута стражът на „червените“ Бусато пък спаси удар от два метра на Краев.

Постепенно „сините“ задържаха за първи път в мача малко по-продължително топката и стигнаха до попадение. Това се случи в 43-ата минута, когато Роналдо с глава даде аванс на своя отбор. Той се извиси над отбраната, засичайки центриране на Цунами. На почивката стадионът се превърна в бойно поле, като от секторите „В“ и. „Г“ двете агитки се замеряха масово с ракети и трябваше да се налага дикторът на стадиона да предупреждава, че ако това не престане, мачът ще бъде прекратен. Второто полувреме започна с индивидуална атака на Уелтон, който излезе очи в очи с Бусато, но стражът успя да парира удара му. При следваща си атака ЦСКА София изравни. Тогава Пламен Андреев тръгна да пресече дълго подаване към Линдсет. Норвежецът обаче се възползва от несигурните му действия и прати топката в мрежата зад гърба му. След това Естрада бе изведен зад защитата и подаде на Назон, който на празна врата не уцели топката. Левски отговори с две атаки на Уелтон, който обаче стреля покрай вратата на Бусато.